Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 136 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

***

czwartek, 21 lutego 2013 20:41

Piszę do was po długiej przerwie. Nie spędziłam jej jednak bezpłodnie. Wiele rozmyślałam, podjęłam parę decyzji, może nieistotnych, dla mnie dość ważnych.

 

Ale nie piszę, bez powodu. Kiedyś tak właśnie pisałam, by zaspokoić głód opowieści. Chciałam, by ktoś mnie słuchał, popierał lub protestował. Chciałam mówić o rzeczach dla mnie ważnych, a których nie mogłam opowiedzieć ludziom wokół mnie. Nie mogłam, czy nie chciałam. I sprawdziliście się znakomicie. Pokochałam was za to i nadal kocham, ale już nie muszę wam niczego opowiadać. Nie muszę, nie potrzebuję, czy nie chcę. Nie potrzebuję, bo znalazłam kogoś odpowiedniego, przy mnie. Kogoś, komu mogę i chcę opowiadać o wszystkim. Kogoś, na kogo mogę zerkać, dotknąć i usłyszeć jego głos.

 

Przez ten czas byliście wspaniali, byliście wszystkim, byliście najlepszymi przyjaciółmi. Nie chciałam przerywać pisania bloga, ale już nie potrafię dzielić się z wami wszystkim, bo to wszystko nie jest moje. Do mnie należy połowa, drugą połowę ma Ophie.

 

Dlatego żegnam was i całuję na pożegnanie. Zawsze będę was miło wspominać i zapewniam, będę do tych wspomnień często powracać. Sama mam zamiar nadal słuchać waszych historii, jeżeli chciecie się nimi dzielić. Dziękuje za wszystko co dla mnie zrobiliście. Może wydawać się, że nie zrobiliście nic, tylko mnie słuchaliście. A dla mnie właśnie to było napiękniejsze, tego potrzebowałam i pragnęłam. Dziękuję.

 


Podziel się
oceń
1
0

komentarze (15) | dodaj komentarz

środa, 21 lutego 2018

Licznik odwiedzin:  6 334  

Jaka jestem ?

Kreatywna, szczera, bezpośrednia, zawiła, wybuchowa, złośliwa. Zła do szpiku kości.
Kocham sztukę, muzykę, literaturę. Odpoczywam uprawiając sport. Nie umiem tłumić w sobie uczuć. Nie umiem pozbywać się negatywnych emocji. Jestem pełna sprzczności. Szukam w sobie czegoś, co mogłabym pokazać światu, aby kichał z zachwytu.

Statystyki

Odwiedziny: 6334
Wpisy
  • liczba: 59
  • komentarze: 138
Dorota Art - ddart.bloog.pl